skip to main content

Sürdürülebilirlik

Amacımız dünyadaki en sürdürülebilir gıda tedarik zincirlerine sahip olmak

Cargill, küçük aile çiftliklerinden küresel nakliye hatlarına kadar, her gün gezegen üzerindeki etkimizi azaltacak ve insanları koruyacak yeni sürdürülebilir uygulamaları hayata geçirmek için çalışıyor.

Uzun tarihimiz boyunca tarımın dünyanın en acil sorunlarına yönelik çözümün bir parçası olduğunu gördük. Artan gıda talebini karşılarken iklim değişikliğini dikkate almamız, su ve ormanları korumamız gerektiğini biliyoruz. Bunlar karmaşık zorluklar ancak gıda sistemimizi dayanıklı tutmak için birçok engeli aştık ve buna devam edeceğiz. Gelecek nesillere daha temiz, daha güvenli bir gelecek sağlamak adına gezegeni ve insanları koruma konusunda derin bir sorumluluk hissediyoruz.

Önceliklerimiz

İşimizin çeşitli çevresel, sosyal ve ekonomik etkilerini hesaba katan öncelikler belirledik. Yine de hiçbir şirketin bu zorlukların üstesinden tek başına gelemeyeceğinin farkındayız. Çiftçilerle, müşterilerimizle, küresel ve yerel topluluklarla bağlantı ve iş birliği yoluyla gıda sistemimizin esnek kalacağına inanıyoruz.