skip to main content

Hayvan Besleme

Cargill hayvan beslemesi bölümünde, hayvansal üretim sektörü için yenilikçi, dönüşümü destekleyen ve sürdürülebilir çözümler üretiyoruz.  

2050’ye kadar nüfusunun yaklaşık yüzde 30 oranında artması beklenen, büyüyen bir dünyanın yem ihtiyacını karşılamaya katkıda bulunuyoruz. Ayrıca düzenlemeler çalışma yönteminizi değiştirip yemden en iyi şekilde yararlanmak ve hayvanlardan alınan verimi artırmak için yeni yollar bulmaya sizi zorlarken, piyasadaki karmaşık güçlere uyum sağlamanıza yardımcı oluyoruz.

Başarınıza katkıda bulunarak işlerinizi daha ekonomik, verimli ve sürdürülebilir bir şekilde sürdürmenizi sağlıyoruz. Sizinle iş birliği yaparak karşılaştığınız zorlu durumlarla ilgili çözümler üretiyor ve güveninizi kazanıyoruz. Sadece platform olarak kalmıyor, bir söz veriyoruz. Sizlere daha iyi bir hayat sunmak için beslenme koşullarını iyileştirme sözü... Sözümüzü, geleceğin daha iyi beslenen toplumlarını yaratmaya yardımcı olarak tutuyoruz. 

Küresel besin sistemindeki piyasa güçleri her gün değişiyor. Tüketiciler hayvansal proteinlerin üretilme yöntemi hakkında güvence istiyor ve düzenlemeler çalışma yönteminizi her gün değiştiriyor. Bulunduğunuz ortam, uzmanlık gerektiren özel çözümlerden yararlanmayı gerektiriyor. İşinizi bir adım öne taşırken bu karmaşık görevleri tamamlamanıza yardımcı olabiliriz.

Ekibimiz her gün tüm ana alanlarda beslenme ihtiyaçlarını karşılamayla ilgili sorunları çözmek için gönülden çalışıyor. Malzeme değerlendirmeden tam yem formüllerine ve verimlilikle ilgili çözümlere kadar tüm alanlarda iş yerinizde fark yaratmanızı ve kârınızı artırmanızı sağlayabiliriz.

Dünya çapında lider hayvan besleme ürünleri tedarikçilerinden biriyiz. Tedarik zinciri ve risk yönetimi alanlarındaki küresel uzmanlığımızla, yüksek kaliteli yem üretimi ve etkili dağıtım aracılığıyla gereksinimlerinizi karşılamaya yönelik benzersiz çözümler üretebiliriz. Piyasada lider konumundaki markalarımız ve ürünlerimiz birçok türün bakımını, gelişimini ve verimliliğini destekliyor.

Hayvan besleme alanında en iyi çözümleri sunmayı amaçlıyoruz. Yem malzemeleri ve formülleri, yönetimle ilgili çözümler, risk yönetimi hizmetleri, yem bileşeni, premiksler, yem besin maddeleri ve özel çözümler sunuyoruz.

Sunduklarımız

  • Yüksek kaliteli ve kapsamlı bir portföy, uygun maliyetli yem ürünleri
  • Hayvan sağlığını ve hayvanlardan alınan verimi artırmayı amaçlayan en iyi yem besin maddeleri
  • Çiftlik ürünleri alanında uzmanlık ve özel çözümler
  • Son teknoloji hizmetler ve besin maddesi analizi
  • Tutarlı değerler ve başarı taahhüdü

Yenilik

Dünya çapında 17 gelişmiş yenilik ve uygulama merkezinde çalışan 500’den fazla araştırma uzmanıyla, besi ve kümes hayvanları ile balık yetiştiriciliği alanlarında sahip olduğumuz deneyimin gururunu yaşıyoruz.

Daha Fazla Bilgi

Küresel Mevcudiyetimiz

Cargill, hayvan besini çözümleri alanında 120 yıldan fazla deneyime sahiptir. Her gün müşterilerimizin başarılı olmasını ve işlerini geliştirmesini sağlayan yaratıcı çözümleri araştırmak ve uygulamak için gönülden çalışıyoruz.

Küresel Web Sitemizi ziyaret edin   İletişim

Çözümler

Ekiplerimiz, operasyonunuzdaki bütün resmi görmenize, değişen dünya da yaşadığınız zorlukların kaynağı olan trendlere sürekli uyum sağlamanıza ve karlılığınızı artırmanıza yardımcı olmak amacıyla yeni nesil dijital çözümler geliştiriyor. 

Daha Fazla Bilgi