skip to main content

Kariyer Alanları

Cargill'i güçlendiren iş olanaklarını keşfedin.

Hayvan Bilimleri

Her gün, Cargill’in hayvan besini ve yem bileşenleri çözümleri bilim ve araştırmalarla iç içe bir şekilde ele alınıyor ve gıda üreticileri, perakendeciler ve besi hayvanı üreticilerinin benzersiz gereksinimlerine uygun hale getiriliyor. Hep birlikte daha iyi hayatlar için daha iyi besinler üretiyoruz.

Besi hayvanı üreticilerine hayvan besini hakkında daha kapsamlı bilgiler veriyor ve gereksinim duydukları yem çözümlerini sunuyoruz. Yem üreticilerini beslenme alanındaki araçlarımızla tanıştırarak ve onlara deneyimlerimizi sunarak üretim hedeflerine daha kolay ulaşmalarını ve piyasadaki işleyişi görebilmelerini sağlıyoruz. Perakende yem ürünleri ve pazarlama alanındaki deneyimlerimizi tamamen müşterilere yöneltiyoruz.

2011’de Cargill, hazır karışım ve beslenme alanında küresel liderlerden biri olan Provimi’yi satın aldı. Günümüzde, hayvan besini işletmelerimiz 37 ülkedeki 250'den fazla tesiste 17.000’den fazla çalışanıyla dünya çapında 100’den fazla ülkedeki müşterilere hizmet veriyor.

Satış, üretim, stratejik pazarlama, formülleme veya tedarik zinciri alanlarındaki uzmanlığınızla 88 yılda biriktirdiğimiz teknik bilgilere katkıda bulunuyor, verimli çiftçilik uygulamalarını belirtiyor ve çevreye verdiğimiz zararı azaltmaya yardımcı oluyorsunuz. Hayvan besini işletmelerinde boyut ve farklılık alanında sınırları unutun. Küresel formülleme deneyimimize ve yerel müşterilerle ilişkilerimize katkıda bulunmak için bize katılın.

Ailemizin bir parçası olduğunuzda çiftçilerimizin ve müşterilerimizin hayatlarında fark yaratabilecek güvenilir bir danışman rolü üstlenirsiniz.

Başarı hikayemizin bir parçası olmak ve gelecek toplulukların beslenme ihtiyacını karşılama yöntemini şekillendirmeye yardımcı olmak ister misiniz?

Yönetim ve Müşteri Hizmetleri Alanında Kariyer Fırsatları

Başarıya ulaşmak için kuruluşların güçlü temeller üzerinde kurulmuş olması gerekir

Cargill’de çalışanları kuruluşun temeli olarak görerek onlara ve müşterilerimize değer veriyoruz. Cargill çalışanları olarak yardımseverliğe, işimize tutkuyla bağlı olmaya önem veriyor; ekip üyeleri ve müşterilerin başarıya ulaşmasına yardımcı oluyoruz.

Kuruluş Stratejisi ve Geliştirme

Küresel bir lider olmak ve fark yaratmak ister misiniz?

Cargill’in Kuruluş Stratejisi ve Geliştirme programı, liderlik geliştirme alanında en heyecan verici yüksek lisans fırsatlarından biridir. Bu programla şirket geliştirmenin yanı sıra strateji, piyasaya giriş fırsatlarını değerlendirme, anlaşmalar üzerinde müzakereler yapma ve anlaşmaları yapılandırma gibi birçok alanda deneyim sahibi olabilirsiniz. Tümleştirme ekiplerini veya bir tesiste kâr artırma çalışma atölyesini mi yönetiyorsunuz? Bu programla önerilerde bulunmanın yanı sıra işletmenin önerilerinizi benimsemesinin sırrı hakkında değerli bilgiler edinebilirsiniz. Dünyanın en büyük özel şirketlerinin liderleriyle toplantı yaparak en zorlu stratejik sorularını çözmeye yardımcı olabilirsiniz. Günümüzde gıda güvenliği, kaynak kıtlığı, iklim değişikliği, küresel ticaret akışı ve yeni teknolojiler gibi dünyadaki en önemli küresel sorunlarla ilgili riskleri yönetme ve fırsatlardan yararlanma hakkında tasarılar oluşturabilirsiniz. Dürüst, fikir sahibi ve cesur bir lider olarak kendinizi geliştirebilir ve işletmemizin geleceğini şekillendirebilirsiniz.

Mühendislik ve Süreç Alanlarında Kariyer Fırsatları

Günümüzde dünyanın besin ihtiyacını karşılamak için neler yapılmalıdır?

Artan maliyetlere rağmen Cargill her türlü zorluğa göğüs germeye hazırdır!

Tesislerimizin piyasadaki yenilikleri ve en gelişmiş ürünleri isteyen müşterilerimizin gereksinimlerine uygun olması gerekiyor. Güvenlik bizim en önemli sorumluluğumuz; çalışanlarımızın ve ürettiğimiz gıdaların güvenliğini daha da artırmak üzere yeni yollar bulmak için sürekli çalışıyoruz. Ayrıca dünya çapında işle ilgili tüm süreçlerde emilimi önemli ölçüde düşürerek kullandığımız enerji miktarını azaltmaya odaklanıyoruz.

Böylece tesislerimizdeki süreçler daima değişiyor. Buralarda sizi kendinizi geliştirmek ve öğrenmek için birçok fırsat bekliyor. Zorluklara göğüs gerebilmeleri için tesislerimize ve çalışanlarımıza yatırım yapıyoruz. Teknik alanda uzmanlığımız ve liderlik becerilerimizden yararlanıyor; ekipteki tüm kişilerin

kendilerini geliştirebilmeleri, potansiyellerini açığa çıkarabilmeleri ve Cargill’in hedeflerine ulaşmasına yardımcı olmalarını sağlayan destekleyici bir ortam yaratıyoruz.

Tesislerimizde akıllı tasarımlar oluşturabilen, projeleri yönetirken cesur ve dikkatli kararlar alabilen, günlük süreçlerde donanımları çalıştırıp yönetebilen ve Cargill’de sıfır yaralanma kültürü oluşturmak için çaba gösteren çalışanlara ihtiyaç duyuyoruz.

Cargill’de Mühendislik ve Süreç Alanında Kariyer Fırsatları

Mühendislik: Akıllı tasarımlar üretmek için akıllı planlar yapmak gerekir. Çizim tahtasından yeni bir ürün hattı açmaya veya enerji tasarrufu sağlayan ürün icat etmeye giden yolculukta çalışanların yenilikleri bütçeyi aşmadan ve zamanında yaratmak için ellerinden geleni yapmalarını sağlıyoruz.

Süreç Mühendisliği: Yeni ürünler için yeni süreçler gerekir. Müşterimizin gereksinim duyduğu ürünleri sunmak için süreci geniş çaplı operasyonlarla sürdürme zorluğunun üstesinden geliyoruz.

Gıda Güvenliği Kalitesi Sorumlusu: Cargill’de tüm süreç ve yordamlarımızın en yüksek gıda işleme ve ürün standartlarına uygun bir şekilde ayarlanması gerekiyor. Daha fazla bilgi edinin

Bakım ve Emniyet: Etkili ve verimli bir şekilde çalışan tesislerde tüm süreçler sorunsuz bir şekilde işler. İşleme tesislerimizin çoğu 7 gün 24 saat verimli bir şekilde çalışıyor. Bunu bakım ve emniyet ekiplerimizin titiz ve dikkatli bir şekilde çalışmasına borçluyuz.

Üretim Yönetimi: Küçük ve bağımsız veya büyük ve tümleşik tüm tesislerimizde, tüm süreçlerde bireyler yerine ekip gücünden yararlanıyoruz.

Çevre, Sağlık ve Güvenlik: Sadece kurallara uymak ve yordamları izlemekle kalmıyoruz. Çevre, Sağlık ve Güvenlik ilkelerimizi daima göz önünde bulunduran bir kültür içinde çalışmanın, çalışanlarımız ve gezegenlerimiz için fark yaratacağına inanıyoruz. Daha fazla bilgi edinin

İnsan Kaynakları Kariyer Fırsatları

Çalışanlarımız bizim en değerli varlığımızdır

Hedefimiz çalışanların harekete geçmesini ve bağlılığını teşvik eden destekleyici bir atmosfer yaratmak ve potansiyellerini tam olarak açığa çıkarmalarını sağlamaktır. Doğru kişileri istihdam etmek, geliştirmek ve işlerinin devamlılığını sağlamak, müşterilerle ilişkilerimizi iyileştirmek ve hizmet sunduğumuz topluluklara verdiğimiz sözleri tutmak açısından oldukça önemlidir.

Bilgi Teknolojisi Alanında Kariyer Fırsatları

Cargill’in iş yapma yöntemini değiştiren ekibe katılın

60’tan fazla ülkedeki birçok işletmeyi bağlamak zorlu bir görevdir ve uzman bilgi teknolojileri ekibimiz bu zorluğun üstesinden gelecek becerilere sahiptir. Bize katılarak Cargill’in temel süreçlerini, iş verilerini, bilgilerini ve teknolojilerini destekleyin, biz de geleceğimizi şekillendirmeye yardımcı olalım.

Hukuk Alanında Kariyer Fırsatları

Son derece dürüst ve güvenilir olan küresel şirketimize katılın

Dürüst, güvenilir ve sorumluluk sahibi bir kuruluşta çalışmak mı istiyorsunuz? Aradıklarınızı Cargill’de bulabilirsiniz. Hukuk ekibimiz birçok türde küresel yasal sorunla ilgilenirken stratejik iş kararları alınması gerektiğinde müşterilerle iş birliği yapar. Cargill’de tüm bakış açılarını destekleyen bir ortamda çalışabilir ve kariyerinizde ilerlerken kendinize de zaman ayırabilirsiniz.

Araştırma ve Geliştirme Alanında Kariyer Fırsatları

Kuruluşumuzun gelişimi için teknik ekiplerimizin yardımına her zamankinden daha çok gereksinim duyuyoruz

Cargill’in büyüme hedeflerini karşılamak için birçok alanlarda teknik uzmanlığa sahip, sorunları çözerken yaratıcı bir yaklaşım benimseyen ve en iyi çözümü arayan çalışanlara ihtiyacımız var.

Satış ve Pazarlama Alanında Kariyer Fırsatları

İş birliği ve yeniliklerle müşterilerimizin başarısını artırmaya yardımcı oluyoruz

Cargill’de, sunduğumuz yüzlerce ürün ve hizmetle dünya çapındaki müşterilerimizin gereksinimlerini karşılıyoruz. Gıda hizmetinden mali yönetime ve risk yönetime kadar tüm alanlarda ekiplerimiz çiftçilerle, gıda şirketleriyle, üreticilerle, enerji üreticileriyle ve finansörlerle iş birliği yapıyor.

Stratejik Kaynak Bulma ve Satın Alma

Küresel çapta kaynak bulurken sorumlulukları destekleyen ekibimize katılın

Stratejik kaynak bulma ekiplerimiz Cargill işletmeleri arasındaki bağı, güveni ve ilişkileri güçlendirmeye odaklanır. Kuruluşun somut gelir etmesinin yanı sıra doğal kaynakları korumaya yönelik küresel süreçlerin bir parçası olarak çevreye verdiğimiz zararı azaltmamıza yardımcı olabilirsiniz.

Tedarik Zinciri ve Lojistik

Ürünleri birçok kıta ve ülkeye taşımayı sanat ve bilimle birleştirin

Büyük miktarda ham maddeyi kıtadan kıtaya ve çiftlikten fabrikaya taşımak bir sanattır ve bilimin yardımı olmadan mümkün değildir. Tedarik zincirimiz, ulaşım ve lojistik ekiplerimiz Cargill ve iş ortaklarının verimliliği artırmasında, maliyeti azaltmasında ve çevresel ayak izini azaltmasında son derece önemli bir rol oynar. Aktardığımız ham maddelerin hacmi ve boyutu, hizmetlerimizi sunduğumuz müşteri sayısı ve iş birliği yaptığımız iş ortağı sayısı söz konusu olduğunda dünyadaki en önemli şirketler arasında yer alıyoruz. Birçok ürün ve hizmetimizin küresel çapta taşınması alanında uzmanlığa, uygulamaya ve değere önem veren bir Cargill ekibine katılın.

Ticaret / Mağazacılık

Farklı, küresel ticaret pazarlarının deneyimini yaşayın

Bugün piyasalar küresel ve karmaşık durumda, gelişmekte olan piyasalar Batı’ya yaklaştıkça Çin’den Afrika’ya dünyadaki tüm tedarikçiler ve müşteriler arasında kutuplaşma yaşanıyor.

Cargill’de küresel çapta kuru ve yağlı tohumlar, kakao, et, şeker, biyolojik yakıt, gemi yükü, enerji, doğal gaz ve ham petrol gibi birçok alanda iş yapıyoruz. Beceri ağımızda, piyasadaki en tecrübeli ve enerjik düşünürleri ağırlıyoruz. Cargill’de ticaret, mağazacılık, risk yönetimi ve analiz dünyasını keşfe çıkmak için ideal yerdesiniz.

Kültürümüz

Kültürümüz karar verme aşamasında çalışanları destekler, ürünlerin ticaretini yaparken iş ortaklıkları kurar, deneyim fırsatları yaratır ve uluslararası kariyer fırsatlarını takip eder. Cargill’deki ticaret işleri çeşitli alanlara yayılmıştır, böylece birçok piyasaya, ürüne ve bölgeye erişim hakkı elde edersiniz.

Çalışanlarımızın birbirlerinden öğrenecek çok şeyi olduğunu düşünüyoruz. Cargill’in ticaret ortamı sürekli gelişiyor. Farklı düşünceleri, inançları ve cesareti destekliyor ve teşvik ediyoruz.

Cargill’de ticaret alanındaki kariyer fırsatları

Tüccarlar somut ürünler, belgeler veya mali piyasalarda göreve başlayarak iş yaparlar. Kâr marjlarını artırmak için aracılarla, müşterilerle ve takas uzmanlarıyla iletişime geçerler ve çok işlevli araçlar kullanırlar. Tüccarlarımız dürüsttür, yüksek riskli işlere tolerans gösterir ve üstün yönetim becerilerine sahiptir.

  • Satıcılar hava durumu, ulaşım koşulları ve piyasa psikolojisi gibi değişkenleri ve fiyatlardaki dalgalanmaları göz önüne alarak nakit ve somut ürünleri satın alır ve satar. Tedarikçiler, satın almacılar ve diğer müşterilerle iletişim kurar ve bu iletişimi yönetirler. Güçlü görüşmeci ve ilişki kurucu rolü üstlenirler, yerel ve bölgesel piyasa dinamikleri hakkında güçlü öngörülere sahiptirler.
  • Risk yönetimi profesyonelleri piyasayı izleyerek mevcut konumların risk oranını hesaplar ve şirket ile müşterilerini piyasada bekleyen riskler konusunda bilgilendirmeye yardımcı olur. Tüccarlarla birlikte çalışır ve ayrıntılı ve odaklanmış çözümlemelerden yararlanarak riskleri tahmin ederler.
  • Çözümleme profesyonelleri ticari kararları en iyi hale getiren birçok girdiyi ele alarak tüccarlara öngörüler sunmaya yardımcı olur. Karmaşık ve belirsiz bilgileri anlayabilen, benimseyebilen ve bu bilgilerle iletişim kurabilen, alanında uzman kişilerdir.